Gizlilik İlkeleri

Kullanım Şartları

SporAyakkabi.org & HiButik.com web sitesine girmeniz veya sporayakkabi.org & hibutik.com web siteleindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu internet sitelerine girilmesi, sitenin/sitelerin ya da sitedeki/sitelerdeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan SporAyakkabi.Org & HiButik.Com sorumlu değildir. Spor Ayakkabi & Hi Butik, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Spor Ayakkabı & Hi Butik işbu site/siteler ve site/siteler uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Spor Ayakkabı & Hi Butik, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi sporayakkabı & hibutik'in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. SporAyakkabı & HiButik, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

SporAyakkabı & HiButik bu internet sitesinin/sitelerinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, SporAyakkabı & HiButik markası ve diğer markalar, www.sporayakkabi.org & www.hibutik.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. SporAyakkabı ve HiButik burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

SporAyakkabi.org & HiButik.com’dan alışveriş yapmak için üyelik gerekmemektedir. SporAyakkabi.org & HiButik.com’dan alışveriş yapan kişiler, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar.

SporAyakkabi.org & HiButik.com , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

Gizlilik İlkeleri

Bu beyan SporAyakkabi.org & HiButik.com gizlilik politikasını içerir. SporAyakkabi.org & HiButik.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

SporAyakkabi.org & HiButik.com, müşterilerinin memnuniyetini ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla bazı kişisel bilgileri (isim, yaş, e-posta vb.) müşterilerinden talep etmektedir. SporAyakkabi.org & HiButik.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece SporAyakkabi.org & HiButik.com bünyesinde kullanılmaktadır. SporAyakkabı ve HiButik, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

SporAyakkabi.org & HiButik.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, müşterilerimize daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla SporAyakkabi.org & HiButik.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda, resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. SporAyakkabi.org & HiButik.com‘dan gönderilen e-mailde bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Hesabım" bölümde "Üyelik Bilgileri" alanında "Üyelikten çıkmak istiyorum" linkine tıklayarak yada iletişim formlarımızdan bize ulaşarak e-mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

SporAyakkabi.org & HiButik.com`a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz:

Spor Ayakkabı

E-posta: info@sporayakkabi.org 

Hi Butik

E-posta: info@hibutik.com